26 مهر 1394 منتشرشده در اخبار گروه نوشته شده توسط 

قرارداد جدید با شرکت فروآلیاژ ایران در سال 94 مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در ادامه روند همکاری‌های گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه به نمایندگی از دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت فروآلیاژ ایران، قراردی جدید برای سال 1394 مابین این دو بسته شد. طبق موضوع این قرارداد گروه نفت، انرژی و صنایع شیمایی به مطالعه و بررسی وضعیت محیط زیستی کارخانه فروآلیاژ ازنا در سال 1394 می‌پردازد. طبق این قرارداد فعالیت‌ها و خدمات اجرایی به شرح زیر خواهد بود:

  1. نظارت بر اجرای پروژه‌های محیط زیستی کارخانه در سال 1394
  2. همکاری فنی و پژوهشی در زمینه‌ی پروژه‌های فرایندی جدید کارخانه در سال 1394
  3. مستند سازی و تهیه گزارش از وضعیت محیط زیستی شرکت در سال 1394

گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی با در اختیار داشتن متخصصانی از برترین دانشگاه‌های کشور در سه زمینه محیط زیست، متالورژی و مهندسی شیمی توانسته جایگاه مناسبی در میان انواع مؤسسات ارتباط صنعت با دانشگاه برای خود ایجاد کند به طوری که صنایع مختلفی جهت همکاری با این گروه ابراز تمایل کرده‌اند. شرکت فروآلیاژ ایران نیز با توجه به تجربه موفقی که در سال گذشته از همکاری با این گروه دیده بود تصمیم گرفت تا در سال 1394 نیز مطالعه و بررسی وضعیت محیط زیستی کارخانه خود را به این گروه بسپارد.

مدت این قرارداد یکساله به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که کل فعالیت های محیط زیستی کارخانه مذکور در این مدت تحت نظر متخصصان گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی به سرانجام برسد. این قرارداد تحقیقات صنعتی نمونه‌ای از قراردادهای همکاری بین دانشگاه و صنعت است که مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه و بالأخص گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی همواره در اجرای آن پیشرو بوده است.

بازدید 3527 بار

ارتباط با ما

آدرس

ایران - تهران - دانشگاه علم و صنعت - دفتر مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه.

تلفن و فکس

77240664 - 021

021 - 77240667

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید