26 مهر 1394 منتشرشده در اخبار گروه نوشته شده توسط 

عقد قرارداد صنعتی با کارخانه فروسیلیس ایران مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه در راستای همکاری با کارخانجات صنعتی جهت رفع مشکلات زیست محیطی آنها، در سال 1394 قرارداد تحقیقات  صنعتی با کارخانه فروسیلیس ایران واقع در شهر سمنان را امضا کرد. موضوع این قرارداد پایش و ممیزی محیط زیستی شرکت فروسیلیس سمنان، رفع مشکلات اجرایی، ارائه خدمات مشاوره‌ای محیط زیستی و پیشنهادات فنی و علمی در جهت افزایش کیفیت محصول کارخانه مذکور می‌باشد.

این قرار داد که مبلغ آن یک میلیارد ریال می‌باشد و مدت اجرای آن سه ماه در نظر گرفته شده است، به امضای مدیریت عامل شرکت فروسیلیس ایران از یک طرف و از طرف دیگر به امضای مدیر همکاری‌های علمی و صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران رسیده است. این قرارداد در حالی بسته شده است که متخصصان گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی طی بازدیدهایی که در ماه‌های اخیر از محل این کارخانه داشته‌اند به دقت مشکلات زیست محیطی آن را مورد ارزیابی قرار داده و برای آن راه‌حل هایی ارائه داده‌اند. قرار است طی این قرارداد این راه‌حل‌ها اجرایی شوند.

گروه نفت، انرژی و صنایع شیمایی مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه با هدف افزایش ارتباط دانشگاه با صنعت و بهره‌گیری از متخصصان دانشگاهی در راستای حل معضلات صنعت کشور راه اندازی شده است. این گروه که متشکل از متخصصانی از برترین دانشگاه‌های کشور است توانسته ترکیب مناسبی از مهندسی و خلاقیت را در کنار هم مدیریت کند.

لازم به ذکر است پیشتر نیز این گروه پروژه‌ای مشابه را برای کارخانه فروآلیاژ ایران واقع در شهر ازنا انجام داده بود.

بازدید 3845 بار

ارتباط با ما

آدرس

ایران - تهران - دانشگاه علم و صنعت - دفتر مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه.

تلفن و فکس

77240664 - 021

021 - 77240667

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید