خدمات سیستم های مدیریت

 

در زمینه سیستم های مدیریت خدمات زیر قابل ارائه است: (برای توضیحات بیشتر روی هر کدام کلیک کنید)

سیستم های مدیریت انرژی (بازرسی و ممیزی انرژی)

به مجموعه اجزاء وابسته به هم و دارای تعامل یک سازمان که به منظور ایجاد خط مشی و اهداف کلان انرژی و دستیابی به آن اهداف به کار برده می‌شوند، سیستم مدیریت انرژی گفته می‌شود. استانداردهای ملی الزاماتی را جهت ایجاد، پیاده سازی، نگهداری و بهبود یک سیستم مدیریت انرژی مشخص می نمایند که قصد آن توانمند سازی یک سازمان در پیگیری رویکرد نظام مند برای بهبود مداوم در عملکرد انرژی، شامل کارایی استفاده و مصرف انرژی می باشد. مقصود از انرژی در این سیستم الکتریسیته ، سوخت ، بخار ، گرما ، هوای فشرده و واسطه های مشابه است .

این استانداردها در هر سازمانی که خواهان مدیریت انرژی خود و بهبود عملکرد آن از طریق استقرار، پیاده‌سازی، نگهداری و بهبود یک سیستم مدیریت انرژی به صورت سیستماتیک باشد، قابل اجراست و استقرار کامل آن، کمک مؤثری در جهت صرفه جویی اقتصادی سازمان‌ها و کاهش گازهای گلخانه ای می‌باشد. همچنین پس از استقرار، سازمان ها می توانند الزامات بهبود عملکرد انرژی خود را از طریق دریافت گواهینامه سیستم مدیریت انرژی نیز اثبات نمایند. این استاندارد می تواند هم به صورت جداگانه و هم به صورت یکپارچه با سایر سیستمهای مدیریتی مستقر گردد.

بخش HSE، محیط زیست و گروه شیمی این مرکز قادر به ارائه خدمات بازرسی سیستم مدیریت انرژی بوده و به ارائه راه حل بهینه برای به حداقل رساندن مصرف انرژی بر اساس استانداردهای ملی می‌پردازد.

سیستم های مدیریت HSE

هدف اصلى از تشكيل اين ساختار به حداقل رساندن آسيب هاى وارده به انسان، تجهيزات و محيط زيست می­باشد. اين مهم تنها از طريق وضع و به كارگيرى قوانين و مقررات صحيح و شفاف و همچنين وجود ساختاري مديريتى براى كنترل فرآيندها ميسر خواهد بود. سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)، یک مقوله انضباطی چندگانه است که برای به حداکثر رساندن میزان تولید و در عین حال ارتقا استانداردهای بهداشتی و ایمنی کارمندان و درنظر داشتن ایمنی زیست محیطی خط مشی هایی ارائه می­ کند.

 

بخش HSE، محیط زیست توانایی ارائه مشاوره­­های تخصصی به سازمان­ها و شرکت­ها برای استقرار و اجرای نظام مند سیستم مدیریت HSE را داراست.

 

توانمندی های ما:

  • طراحی و تدوین نظام مدیریت ریسک‏های HSE
  • طراحی و استقرار مدیریت HSE پیمانکاران ( بر اساس فازهای مختلف پروژه)
  • کاستی سنجی (Gap Analysis)
  • ممیزی و ارزیابی عملکرد HSE
  • تدوین راهنما ها ، روشهای اجرایی و دستورالعمل­ های HSE
  • ارائه آموزش­های HSE
  • تدوین طرح واکنش در شرایط اضطراری (ERP)
  • مشاوره استقرار سیستم های HSE MS و IMS

ارتباط با ما

آدرس

ایران - تهران - دانشگاه علم و صنعت - دفتر مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه.

تلفن و فکس

77240664 - 021

021 - 77240667

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید