فعالیت های پژوهشی در زمینه مهندسی متالورژی و مواد

 

اجرای مراحل مختلف پژوهش های علمی و صنعتی در حوزه متالورژی از جمله مهم ترین توانمندی های گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی در زمینه مهندسی متالورژی است. خدمات ما شامل مواد زیر است:

امکان همکاری با اساتید برجسته مهندسی متالورژی

مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه یکی از زیر مجموعه های پژوهشگاه علم و صنعت ایران است و از این جهت امکان استفاده از توانمندی های اساتید برجسته این دانشگاه را دارد. همچنین ارتباط تنگاتنگ گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی با اساتید برتر دانشگاه های تهران و شریف شرایط را برای بهره گیری از توانایی اساتید نامدار این دانشگاه ها را نیز فراهم آورده است.

امکان استفاده از امکانات آزمایشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران

این مرکز بنا به موضوع هر پروژه، قراردادهایی را با بهترین آزمایشگاه‌های دانشگاه علم و صنعت ایران در جهت استفاده از امکانات آزمایشگاهی آنها بسته است. البته این امکانات محدود به دانشگاه علم وصنعت نبوده و در صورت نیاز پل های ارتباطی قوی با دیگر دانشگاه های مطرح و همچنین پژوهشگاه های معتبر کشور نیز وجود دارد.

تهیه امکان سنجی طرح های پژوهشی

هر طرح پژوهشی نیازمند امکان سنجی اولیه جهت برآورد امکانات و بودجه است. گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی با ترکیب دانش و تجربه و استفاده تلفیقی از اهل دانش و اهل فن این نیاز صنایع را برطرف خواهد کرد.

گروه نفت، انرژی و صنایع شیمیایی از بهترین محققان جوان کشور از برترین دانشگاه های ایران جهت پیشبرد امور پژوهشی خود بهره می گیرد.

مدیریت پژوهشی قوی

در مدیریت پژوهشی گروه نفت انرژی و صنایع شیمیایی از به روز ترین امکانات نرم افزاری استفاده می شود تا نتایج پژوهش در کمترین زمان و با بالاترین دقت آماده گردند.

امکان تنظیم تفاهم نامه های پژوهشی

در مدیریت پژوهشی گروه نفت انرژی و صنایع شیمیایی از به روز ترین امکانات نرم افزاری استفاده می شود تا نتایج پژوهش در کمترین زمان و با بالاترین دقت آماده گردند.

امکان تعریف موضوع پژوهشی

اساتید محترم و مدیران می توانند جهت همکاری در جهت تعریف موضوع پژوهشی، مخصوصاً موضوعات مرتبط با مشکلات روز صنایع ایران در حوزه متالورژی به مرکز پژوهش و فناوری علم وتوسعه مراجعه نمایند.

مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه آمادگی خود را جهت همکاری در تعریف پروژه، تأمین منابع و اجرا اعلام می دارد.

زمینه های تخصصی ما

نانو فناوری

هیدرومتالورژی

پیرومتالورژی

ارتباط با ما

آدرس

ایران - تهران - دانشگاه علم و صنعت - دفتر مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه.

تلفن و فکس

77240664 - 021

021 - 77240667

ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید